fbpx
Chci zaslat nabídku

Výkup nemovitosti s nájmem

Vlastníte dům nebo byt a potřebujete peníze? Nechcete se zadlužovat? Prodejte nám svou nemovitost a získáte finanční prostředky až ve výši 80 % její obvyklé hodnoty. Nemusíte se stěhovat, ale podle výše vyplacené částky budete platit měsíční nájem. Zároveň Vám nemovitost odprodáme už po 1. roce spolupráce.
  Rozváděli jsme se s manželem a nechtěla jsem se synem stěhovat. S BezPůjčky jsme našli cestu, jak mého bývalého může vyplatit, a nyní si každý jdeme vlastní cestou.

  Aneta B. Brno

  Vzhledem k neočekávaným zdravotním problémům jsem se dostal do finanční tísně a nezvládl dluhy splácet. Ty jen rostly a přišly exekuce. Touto cestou jsem dokázal dluhy splatit a zachránit si střechu nad hlavou a nemovitost si po čase odkoupit zpět.

  Tomáš Z. Liberec

  V mládí z mého nerozvážného podnikání mi zůstaly dluhy. Rodiče mi s dluhy pomohli, prodali byt do BezPůjčky.cz, za který hradím měsíční nájem. Už jen řešíme kdy si byt koupím pomocí hypotéky zpět. Děkuji moc za rychlé řešení.

  Petr D. Praha 8

  Zemřela mi maminka, a neměla jsem peníze, abych sestru z našeho domu vyplatila. Využila jsem služeb BezPůjčky.cz, abych mohla zůstat bydlet doma. Nyní mám jasný plán, jak si nemovitost koupím zpátky.

  Veronika H. Praha 5