fbpx
Chci zaslat nabídku

Spočítejte si výhodnost

Naše kalkulačka Vám orientačně vypočítá výši financí, které můžete získat odprodejem Vaší nemovitosti. Zároveň vyčíslí i předpokládaný nájem a růst ceny nemovitosti pro případ budoucího zpětného odkupu.

 

*Doplňte údaje kalkulačky a klikněte na tlačítko Spočítat*

160 000 Kč
9 %
1 %
5 %
5 %
0 ,00
0 ,00

Nájemné v následujících letech

0 Kč
0 Kč

Hodnota Vaší nemovitosti

0 Kč
0 Kč
0 Kč

Cena zpětného odkupu nemovitosti

0 Kč
0 Kč
0 Kč

Jdeme do toho? Vyplňte vaše údaje
  Přidejte se mezi naše spokojené klienty!

  Rozváděli jsme se s manželem a nechtěla jsem se synem stěhovat. S BezPůjčky jsme našli cestu, jak mého bývalého může vyplatit, a nyní si každý jdeme vlastní cestou.

  Aneta B. Brno

  Vzhledem k neočekávaným zdravotním problémům jsem se dostal do finanční tísně a nezvládl dluhy splácet. Ty jen rostly a přišly exekuce. Touto cestou jsem dokázal dluhy splatit a zachránit si střechu nad hlavou a nemovitost si po čase odkoupit zpět.

  Tomáš Z. Liberec

  V mládí z mého nerozvážného podnikání mi zůstaly dluhy. Rodiče mi s dluhy pomohli, prodali byt do BezPůjčky.cz, za který hradím měsíční nájem. Už jen řešíme kdy si byt koupím pomocí hypotéky zpět. Děkuji moc za rychlé řešení.

  Petr D. Praha 8

  Zemřela mi maminka, a neměla jsem peníze, abych sestru z našeho domu vyplatila. Využila jsem služeb BezPůjčky.cz, abych mohla zůstat bydlet doma. Nyní mám jasný plán, jak si nemovitost koupím zpátky.

  Veronika H. Praha 5

  Zeptejte se

  Máte konkrétní dotazy k procesu zpracování, nebo výši finančních prostředků?