fbpx
Chci zaslat nabídku

Jak to funguje?

Vyplníte formulář

Vyplnění kontaktního formuláře Vám zabere jen pár minut a my získáme základní informace o Vaší situaci a spojíme se s Vámi.

Kontaktuje Vás poradce

V pracovních dnech Vás kontaktuje během 24 hodin náš odborný poradce a probere s Vámi všechny podklady potřebné k vyřízení prodeje, nájmu, zpětného odkupu nebo hypotéky. Domluví s Vámi také termín osobní schůzky.

Osobní setkání

Při našem setkání Vám představíme všechny možnosti a návrhy řešení, které lze za stávajících podmínek nabídnout.

Návrh řešení

Společně se pokusíme najít nejlepší cestu. Z navrhovaných řešení si vyberete to, které Vám bude plně vyhovovat, bude odpovídat Vašim možnostem a potřebám.

Dohoda o prodeji a nájmu

Bankovní odhadce zpracuje odhad nemovitosti a poté se stanoví její prodejní cena. Dle potřeb klienta vyčíslíme výši částky za prodanou nemovitost, výši nájmu a podmínky zpětného odkupu.

Podpis smluv

Po podepsání smluv Vám budou vyplaceny finanční prostředky a začnete užívat nemovitost jako nájemník společnosti BezPůjčky.cz.

Finanční vypořádání

Peníze jsme schopni vyplatit už 3 dny po vyplnění formuláře. Obecně ale celý proces trvá 2-4 týdny a závisí především na Vašich časových možnostech (např. zpřístupnění nemovitosti pro odhadce) a rychlosti dodání všech podkladů.

Jdeme do toho? Vyplňte vaše údaje
    Získejte až 80 % hodnoty Vaší nemovitosti. Spočítejte si kolik opravdu získáte!

    Díky naší přehledné kalkulačce se dozvíte, kolik finančních prostředků získáte, jak vysoký nájem budete platit a výši všech poplatků.

    Zeptejte se

    Máte konkrétní dotazy k procestu a zpracování nebo výši finančních prostředků?